Habitat for Humanity & Zevenheuvelenloop

Ik kreeg een mail binnen van Habitat for Humanity of ik aandacht wou schenken aan hun actie door bijvoorbeeld op de website te zetten voor hun "teamlopers" die meedoen aan de Zevenheuvelenloop. Zij zoeken daarvoor nog lopers, dus heb je nog niet ingeschreven (dacht dat in donderdag hoorde dat de inschrijving vol wasHappy ) is dit je kans om nog aan een inschrijving te komen! En dat gecombineerd met een goed doel. Hier alvast het verzoek aan mij en als je verder leest de rest!


BouwMeeLogo

Wij zijn Habitat for Humanity, een non-profit organisatie die bouwt aan een wereld waarin iedereen een veilig (t)huis heeft. Een solide dak boven je hoofd, stevige muren en schoon drinkwater – dat is de basis. Daarom bouwt Habitat huizen, samen met de nieuwe huiseigenaren. Habitat is actief in meer dan 70 landen. Wereldwijd leven dankzij Habitat al meer dan 600.000 gezinnen (3 miljoen mensen) in een veilig huis. Zij hebben nu uitzicht op een hoopvolle toekomst. Dit jaar doen we voor het eerst met een team lopers mee aan de Zevenheuvelenloop. Omdat wij nog startbewijzen beschikbaar hebben en op zoek zijn naar lopers die zich bij ons team willen aansluiten, wij vragen u om onderstaand bericht onder uw leden te verspreiden en/of op uw website te plaatsen. Wij hopen van harte dat u ons wilt helpen deelnemers te werven! Bij voorbaat heel hartelijk dank!


Habitat for Humanity heeft nog een aantal startbewijzen voor de Zevenheuvelenloop op zondag 17 november. Wil je je passie voor hardlopen combineren met een bijdrage aan een goed doel? Sluit je dan aan bij ons team en zet je in voor Habitat door € 250,- te werven! Habitat for Humanity is een internationale non-profit organisatie die bouwt aan een wereld waarin iedereen een veilig (t)huis heeft. Een solide dak boven je hoofd, stevige muren en schoon drinkwater – dat is de basis. Daarom bouwt Habitat huizen, samen met de nieuwe huiseigenaren. Habitat is actief in meer dan 70 landen. Wereldwijd leven dankzij Habitat al meer dan 600.000 gezinnen (3 miljoen mensen) in een veilig huis. Zij hebben nu uitzicht op een hoopvolle toekomst. Loop de Zevenheuvelenloop voor Habitat en bouw een veilig (t)huis! Geef je vandaag nog op via evenenemten@habitat.nl en wij verzorgen kosteloos je inschrijving voor de Zevenheuvelenloop. Als tegenprestatie vragen wij je een sponsorbedrag van € 250,- bij elkaar te brengen. Natuurlijk ondersteunen we je hierbij. Op onze website bouwmee.nl hebben we een Zevenheuvelenloop-teampagina aangemaakt. Hier bouw je een virtueel huisje - met elke donatie wordt jouw huisje verder opgebouwd – en houd je je sponsors, vrienden en familie en andere geïnteresseerden op de hoogte van je actie. Ook lees je er allerlei nieuws lezen over de Zevenheuvelenloop en kun je zien wie er meelopen en hoeveel donaties jij en je teamgenoten al hebben opgehaald. Je vindt op deze pagina ook een blog met hardlooptips van Casper Dirks (voormalig Nederlands kampioen 1.500 meter en Wereldkampioen masters (35+) 1.500 meter). Klik hier voor zijn blog. En dat is nog niet alles! Alle deelnemers kunnen gebruik maken van het een door Casper ontwikkeld e-book over verantwoord hardlopen met warming up – en cooling down oefeningen en loopschooloefeningen. Meld je hier aan en ontvang je gratis e-book. Bovendien vind je er een blogpost met tips over sponsorwerving van een ervaringsdeskundige. Lees hier hoe leuk het is om sponsors te werven. Meld je aan en loop dit jaar de Zevenheuvelenloop voor Habitat en bouw mee aan een veilig (t)huis en een nieuwe toekomst voor een gezin in nood! We zien je aanmelding graag tegemoet via evenementen@habitat.nl

blog comments powered by Disqus